Przedszkole Miejskie Nr 18 w Gorzowie Wielkopolskim  
jesteś tu: strona główna
szukaj:
Powiadom znajomego
Jeżeli znasz kogoś, kogo może zainteresować ta strona, powiadom go o niej.

Twoje imię/nazwisko/pseudonimAdres e-mail znajomego 
 

powitanie

Witamy wszystkie dzieci, rodziców i opiekunów    w roku szkolnym 2017/2018 
 
 
 

 

Niecodziennej codzienności, którą los podaruje Wam w darze.

Pogodnych myśli i radości, których nigdy w nadmiarze.

      Pozytywnego nastawienia i drogi, którą niesie wzrok.  

              Radosnego oczekiwania na to, co przyniesie rok...


 
 
                                                                                                                       Samych sukcesów,
czerpania radości z bycia przedszkolakiem
                          życzą Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

Info

 Informacja o terminie zebrań w poszczególnych grupach znajdują się  w zakładce ogłoszenia

info

 Informacja w sprawie dyżuru wakacyjnego w zakładce OGŁOSZENIA

info

 

ZASADY REKRUTACJI DZIECI

do przedszkoli miejskich i oddziałów przedszkolnych zorganizowanych w szkołach podstawowych w Gorzowie Wlkp. w roku szkolnym 2018/2019 znajdują się w dołączonych załącznikach, w zakładce NABÓR DO PRZEDSZKOLA

 

 

 

Dzień Babci i Dziadka

 

Wszystkim Babciom i Dziadkom


Od 23 stycznia rozpoczęło się świętowanie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Wszystkie grupy przygotowały dla swoich kochanych dziadków przedstawienia. Wszystkie dzieci bardzo się postarały, aby osłodzić im życie i podziękować za ciepło i miłość. Wisienką na torcie były prezenty, które z pewnością będą wielką pamiątką i dowodem szacunku dla starszego pokolenia.

 

Dyrekcja oraz Grono Pedagogiczne i Obsługa

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 GR III SOWY DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Bal

                                             KARNAWAŁ

 

25 stycznia bawiliśmy się hucznie na balu, którego dzieci, jak co roku, nie mogły się doczekać. Piękne księżniczki, ,,Anny i Elzy", pszczółki, biedronki, rycerze, supermeni, piraci bawili się przednio przy muzyce, którą w tym roku przygotował dla nas zaproszony animator. Wesoły animator zaskakiwał dzieci konkursami, różnymi posiadanymi rekwizytami. Dzieciom i nie tylko, bardzo się podobało, a w przerwie mogły częstować się smakołykami, które przygotowali dla nich rodzice.

 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Bal karnawałowy
17/18 Gr III SOWY BAL KARNAWAŁOWY
17/18 Gr IV KUBUSIE Bal

Mydełka

WARSZTATY Z UŚMIECHEM  

Dnia 16 stycznia 2018 dzieci uczestniczyły w warsztatach mydlarskich przeprowadzonych przez sympatyczne panie prowadzące,,Warsztaty z uśmiechem". Przedszkolaki miały możliwość dowiedzieć się z czego robi się mydło oraz  samodzielnie wykonać 2 sztuki mydełek wybierając przy tym ulubiony kolor czy zapach. Zastosować wybrane przez siebie kolorowe ozdoby, takie jak aromatyczna kawa, posypki dekoracyjne, muszelki, sól himalajska i wiele innych. Własnoręcznie pięknie zapakowały wykonane przez siebie mydełka, które były prezentem z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci były zachwycone pobudzone zostały wszystkie zmysły, a zapach kolorowych mydełek unosił się jeszcze długo w naszym przedszkolu.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Warsztaty mydlarskie
17/18 GR III SOWY WARSZTATY MYDLARSKIE
17/18 GR IV KUBUSIE MALI ARTYSCI MYDEŁKA
17/18 SKRZATY mydełka

Życzenia

 
 

Radosnych Świąt Bożego Narodzenia,

Rodzinnego ciepła i wielkiej radości,

Odpoczynku od codziennych trosk

i niosących nadzieję na lepszy Nowy Rok.

Życzymy wszystkim dzieciom

i ich rodzicom oraz opiekunom

Wszystkiego najlepszego!

 
 
 

Jasełka i piernikowy konkurs

 

Jasełka i konkurs ,,Ozdoby z pierników"

 

Okres przedświąteczny to okres, w którym przypominamy sobie czasy narodzin Jezusa. Jest to czas pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. Jednym z nich są Jasełka, które w tym roku dla wszystkich dzieci i personelu przedszkola, przedstawiły starszaki z grupy Smerfy. Świąteczne widowisko oglądały również goście ze Szkoły Podstawowej nr 7. Odwiedzając przedszkole, niektóre dzieci mogły powspominać sobie czasy bycia przedszkolakiem. Paniom oraz dzieciom ze szkoły bardzo podobało się w naszym przedszkolu.

Po jasełkach nie zabrakło uroczystych życzeń świątecznych, złożonych przez Panią Dyrektor ,,dla małych i dużych", za które serdecznie dziękujemy.

W tym dniu został również rozstrzygnięty konkurs ,,Ozdoby z pierników" i wyłonienie zwycięzców oraz rozdanie nagród.

Na koniec wszystkie przedszkolaki rozeszły się do swoich sal, w których śpiewały kolędy, dzieliły się opłatkiem i przy uroczyście nakrytym stole, jadły ,,wigilijny obiad".

 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Jasełka i konkurs piernikowe wypieki

Mikołaj

  ,,Mikołajki" 

 

6 grudnia, jak co roku odwiedził nas św. Mikołaj. Dzieci czekały na niego z utęsknieniem. Od samego rana nie mogły doczekaś się, kiedy zawita do naszego przedszkola. Gdy wszedł do sali, bardzo ucieszyły się na jego widok. Z ogromną radością śpiewały mu piosenki. Rozmawiały o zachowaniu i odpowiadały na pytanie ,,kto może dostać prezent?". Każde dziecko zapewniło, że będzie grzeczne i dostało paczkę od św. Mikołaja. Dzieci pożegnały św. Mikołaja ze smutkiem i z nadzieją odwiedzin w następnym roku.

W ten magiczny dzień, wszystkie przedszkolaki ozdabiały w nasze miasto Gorzów Wlkp. W tym roku grupa Krasnali brała udział w ubieraniu choinek pięknymi, samodzielnie wykonanymi bombkami. Pięknie ozdobione choinki zdobią nasze miasto, a dzieci z dumą i wielkim zadowoleniem wróciły do przedszkola i opowiedziały o spotkaniu ze św. Mikołajem.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Mikołajki, ubieranie choinki
17/18 GR III SOWY MIKOŁAJKI
17/18 GR IV KUBUSIE MIKOLAJ

Piernikowy kiermasz

KIERMASZ PIERNICZKOWY
 
 
 
 20 grudnia w naszym przedszkolu odbył się Kiermasz Pierniczkowy. Wspaniałe ozdoby z pierników przygotowali rodzice wraz z dziećmi na konkurs ,,Piernikowe ozdoby świąteczne", które to można było zakupić na kiermaszu. Pierniczki rozeszły się, jak ,,świeze bułeczki". Uzbieraliśmy kwotę 805 zł. Za te pieniądze zostaną zakupione nagrody na następne konkursy.
Dziękujemy serdecznie za udział w naszych konkursach i kiermaszach. 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Kiermasz pierniczkowy

zbiórka karmy

 
 
Ogłaszamy akcję ZBIÓRKA DLA BURKA!
 
Zachęcamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opiekunami do przynoszenia karmy oraz przysmaków dla małych pupili. Zebraną karmę przekażemy potrzebującym zwierzętom ze schroniska AZORKI.
Drogi rodzicu włącz się do akcji i uczul swoje dziecko na krzywdę i pomoc innym oraz wspieraj działalność edukacyjną, rozwijającą swoje dziecko. 

 
Karmę mozna zostawić w szatni, w oznaczonym miejscu.
 
 
 
 
 
 

Andrzejki

                       Andrzejki
 

,,Andrzejki to wieczór wróżb odprawianych w wigilię św. Andrzeja, czyli noc z 29 na 30 listopada. Według dawnych wierzeń ta noc miała magiczną moc, uchylającą wrota do nieznanej przyszłości. Wtedy to dziewczynki, a nawet chłpcy, chcą dowiedzieć się o swoim przyszłym losie.

30 listopada odbyło się Andrzejkowe spotkanie, które przebiegało w atmosferze wesołej zabawy, a magia roztaczała się w całej sali, udekorowanej przez panie prowadzące. Po krótkim wprowadzeniu nastąpił moment najbardziej oczekiwany przez dzieci – czas wróżb, przepowiedni i dobrej zabawy. Każdy chciał wiedzieć co przyniesie mu Nowy Rok, co go czeka w niedalekiej przyszłości. Dzieci przebijały szpilką serduszka, poznając imię najlepszej koleżanki, kolegi, wrzucały grosik do wody wymyślając życzenie. Najwięcej wrażeń dostarczyła dzieciom ostatnia wróżba, którą była ,,lanie wosku przez klucz do miski z wodą”. Bardzo dużo radości sprawiło dzieciom odgadywanie co przedstawia figura z wosku. Stosowne rekwizyty wywołały nastrój sprzyjający przepowiedniom. Dzieci poznały także znaczenie różnych magicznych przedmiotów oraz innych przepowiedni. Wróżby przeplatane były pląsami i tańcami przy muzyce.

 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Andrzejki
17/18 Gr III SOWY ANDRZEJKI
17/18 Gr IV KUBUSIE Andrzejki

Bezpieczeństwo

 Konkurs o bezpieczeństwie
,,Bezpieczna zerówka"

23 listopada w auli Wojewódzkiej i Miejskiej Biblioteki Publicznej odbył się IX finał konkursu o bezpieczeństwie pt. ,,Bezpieczna zerówka".
 
 
 
 
Konkurs zorganizowany został przez Wojewódzką Komendę Policji w Gorzowie Wlkp. oraz gorzowskie przedszkola. Nasze przedszkole reprezentowały dzieci sześcioletnie z grupy Smerfy: Julia Pedo, Julia Suchocka i Aleks Wiesiołowski.
Celem turnieju jest edukacja dzieci z grup ,,zerówkowych" w zakresie bezpiecznych zachowań, ukierunkowanie działań dzieci na pomoc rówieśnikom w sytuacjach trudnych oraz propagowanie pozytywnego wizerunku policji wśród dzieci.
Dzieci z grupy Smerfy cyklicznie uczestniczyłą w spotkaniach z służbami bezpieczeństwa tj. Stazą Pozarną i Policją.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 GR VI - "BEZPIECZNA ZERÓWKA" - POLICJA , STRAŻ
17/18 GR VI- "BEZPIECZNY PRZEDSZKOLAK" - KONKURS

Dzień Pluszowego Misia 17/18

 

 

 

Dzień Pluszowego Misia

27 listopada przyniósł wszystkim dzieciom wiele radości. W ten dzień mogliśmy pobawić się ze swoimi ukochanymi misiami. Zajęcia odbyły się trochę w innej formie, jak na co dzień. Dzieci poznały wszystkie misie występujące od kilkudziesięciu, a nawet 100 lat. Wesoło bawiły się z misiami: tańczyły, śpiewały, wykonywały dla nich różne zadania, tj. robiły masaż swoim misiom. Trudniejszym zadaniem było ułożenie misia z zasłoniętymi oczami. Na koniec dzieci rozeszły się do swoich sal, gdzie wykonywały prace plastyczne, jak również kulinarne – z przysmakiem wszystkich misiów – Kubusie wykonywały zdrowe ,,misiowe kanapki” z miodem.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Dzień Pluszowego Misia
17/18 Gr III DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA
17/18 Gr IV KUBUSIE Dzień Pluszowego Misia
17/18 GR.VI-dzień pluszowego misia - wystawa w BP

Dzień Niepodległości

 

Dnia 10 listopada z okazji obchodów Święta Niepodległości Kubusie i Krasnale spotkały się, aby poznać kulturę i tradycję naszego narodu. Dzieci przypomniały sobie ,,Legendę o Lechu, Czechu i Rusie", która opowiada o powstaniu pierwszego grodu w Gnieźnie, naszych symboli narodowych, w jaki sposób powstały i jaką niosą symbolikę. Dzieci uroczyście odśpiewały Hymn Polski ,,Mazurek Dąbrowskiego". Zajęcia edukacyjne ubarwione zostały pracą plastyczną – dzieci stworzyły mini Godła Polski, które dumnie zabrały do domu.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Święto Niepodległości

17/18 "Kasztankowe cudeńka"

 
KASZTANKOWE CUDEŃKA
 

Dnia 2 listopada został rozstrzygnięty konkurs pt.,,Kasztankowe cudeńka”. W konkursie wzięło udział 35 dzieci wraz z rodzicami. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą kreatywnością i wyobraźnią tworząc przestronne budowle, m.in. place zabaw, boiska, zoo, zwierzęta, a także znane postacie z filmów fantastycznych. Komisja konkursowa wyłoniła 17 nagród. Pozostali uczestnicy otrzymali wyróźnienia i drobne upominki za udział w konkursie. Organizatorzy konkursu dziękują za aktywny udział.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 KONKURS - kasztanowe stworki

Dyskoteka ,,Na leśnej polanie"

 
 
,,Na leśnej polanie"

25 października bawiliśmy się na jesiennym balu, który w tym roku zmienił formę na jesienną dyskotekę. Wszystkim dzieciom podobała się ta zmiana, ponieważ mogły pobawić się przy piosenkach powszechnie znanych wszystkim z radia.  

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Dyskoteka ,,Na leśnej polanie"
17/18 GR IV KUBUSIE NA LESNEJ POLANIE DYSKOTEKA

Kasztany

AKCJA ,,Leśna stołówka"
 
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom oraz ich rodzicom i opiekunom za uczestnictwo w akcji ,,Leśna stołówka", która miała na celu wspieranie leśników z Dobrojewa i zebranie jak największej ilości kasztanów i żołędzi, które przeznaczone będą na karmę dla zwierząt leśnych w okresie zimy. Kasztany zostały już odebrane przez Pana Rocha Kaczorowskiego, który zaprosił wszystkie przedszkolaki do Izby Edykacji Leśnej w Dobrojewie. 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 GR IV KUBUSIE LESNIK

Ptaki

                   Warsztaty dla najmłodszych
,,Sekretne życie ptaków"

Dnia 19 października nasze przedszkolaki uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych pt. „Sekretne życie ptaków”. Dzieci z wszystkich grup mogły poznać jak ptaki zakładają swoje rodziny, dlaczego tak naprawdę odlatują do ciepłych krajów oraz dlaczego gęsi lecą w podniebnym kluczu.  Przedszkolaki dowiedziały się dlaczego niektóre ptaki na zimę robią się okrąglutkie jak kuleczka, i jak ważne jest dokarmianie ptaków, które pozostają z nami. Mogły dotknąć prawdziwego gniazda ptasiego, oraz zobaczyć jak zrobione jest domek dla ptaszka.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Warsztaty ,,Sekretne życie ptaków"
17/18 Gr III SOWY SEKRETNE ŻYCIE PTAKÓW
17/18 GR IV KUBUSIE ZYCIE PTAKOW

Święto Pieczonego Ziemniaka

 
 
Dnia 16 października dzieci z grupy Krasnale i Kubusie z okazji Święta Pieczonego Ziemniaka pojechały na wycieczkę do BioGospodarstwa w Czelinie. Na miejscu przywitali nas właściciele i oprowadzili po całym terenie. Dzieci mogły zobaczyć kozy, kuce szetlandzkie, strusie oraz renifery. Przedszkolaki zwiedziły wioskę lapońską - wchodziły do szałasów i wigwamów. Do dyspozycji dzieci był cały plac zabaw, a na nim m.in. zjeżdżalnia typu "tyrolka", zjeżdżalnie, huśtawki oraz szereg oryginalnych urządzeń pobudzających kreatywność dzieci. Właściciele zorganizowali wyścigi nart wieloosobowych i zaprzęgów na sankach z kółkami, przeciąganie liny, łowienie sztucznych ryb, rzut ziemniakiem do celu oraz inne oryginalne gry i zabawy. Przedszkolaki mogły wsiąść do sań Św. Mikołaja oraz przejechać się konno na kucykach szetlandzkich. Na koniec jadły pieczone kiełbaski oraz najważniejsze tego dnia ziemniaczki.
 
 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale BioGospodarstwo w Czelinie

Murawy Gorzowskie

 Rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy
18.10.2017r.
 
 
 

 
Rezerwat leży w zachodniej części miasta Gorzowa w dzielnicy Wieprzyce. Kompleks muraw w rezerwacie należy do najcenniejszych tego typu obiektów w Polsce Zachodniej. Bogactwo gatunków roślin oraz stan zachowania zbiorowisk roślinnych sprawiają, że obszar ten jest pod względem przyrodniczym niezwykle atrakcyjny. Nasze przedszkolaki w tym roku szkolnym, będą miały okazję obserwować rzadkie gatunki roślin oraz zmieniającą się przyrodę o każdej porze roku.
Tego dnia dzieci wybrały się na wycieczkę, aby właśnie zaobserwować zmieniającą się przyrodę - rozpoznawały i nazywały drzewa oraz grzyby. Miały okazję przebywać na nieczynnym poligonie, który niegdyś nalezał do Jednostki Wojskowej. 

 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy
17/18 Gr III SOWY REZERWAT PRZYRODY GORZOWSKIE MURAWY
17/18 Gr IV KUBUSIE Gorzowskie Murawy
17/18 GR VI - REZERWAT PRZYRODY "GORZOWSKIE MURAWY"

Zielona szkoła - zielone przedszkole

 
 
 
 Ogłaszamy konkurs ZIELONA SZKOŁA - ZIELONE PRZEDSZKOLE

Zachęcamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami i opekunami do zbiórki surowców wtórnych: baterii, makulatury, nakrętek. Zadbajmy o naszą planetę!
 
 
 
 

Owczogród 17/18 i schronisko

OBCHODY ŚWIATOWEGO DNIA ZWIERZĄT
 
 
 
 
 
 ,,OWCZOGRÓD" w Rudnicy
05.10.2017r.
 
 

Zgodnie z obszarem działalności dziecka, jakim jest działanie w harmonii z przyrodą, dzięki któremu dziecko przejawia troskę i życzliwość w stosunku do zwierząt, dzieci z grupy Kubusie i Skrzaty pojechały na wycieczkę do ,,Owczogrodu“ w Rudnicy. Przedszkolaki zapoznały się z wyglądem, zachowaniem i sposobem życia owiec. Dzieci mogły nakarmić i pogłaskać owieczki. Dowiedziały się, że ich wełna ma różnorakie zastosowanie w życiu człowieka – kapcie, czapki, szaliki, swetry. Oglądały pokaz zaganiania owiec przez psa pracującego pastrskiego Bordel collie oraz wykonywały pracę plastyczną z wykorzystaniem wełny. Dzieci świetnie bawiły się podczas ,,golenia owiec“ oraz ,,dojenia owiec“. Mimo ponurej, jesiennej pluchy dzieci były zadowolone i cieszyły się, że mogły przyjrzeć się hodowli owiec, która jest rzadko spotykana w gospodarstwach wiejskich w naszym regionie.

 

 

 

Schronisko AZORKI

04.10.2017r. 

 

 

Dzieci z grupy Krasnale i Sowy, aby uczcić to święto wybrały się do Schroniska AZORKI. Przedszkolaki zawiozły pieskom i kotkom karmę i przysmaki. Dzieci mogły zobaczyć, jaki jest żywot zwierząt pozostawionych przez ich opiekunów. Z wielkim współczuciem wróciły do przedszkola i obiecały nigdy nie porzucać swoich pupili.

 

 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Schronisko ,,AZORKI"
17/18 Gr III SOWY SCHRONISKO AZORKI
17/18 Gr IV KUBUSIE Owczogród

Sprzątanie świata 17/18

  

 

Wrzesień to czas, w którym należy zadbać o naszą planetę i otoczenie. Dlatego dnia 15 września wszystkie przedszkolaki wzięły aktywny udział w akcji ,,Sprzątanie świata” i wyszły do pobliskich parków, skwerów żeby posprzątać śmieci. Przy tej okazji nauczyły się, że człowiek powinien dbać o środowisko i jakie zagrożenia dla przyrody mogą wynikać z niewłaściwych zachowań człowieka tj. śmiecenie, rozpalanie ognisk w przypadkowych miejscach, wyrzucanie odpadów hemicznych. Przypomniały sobie o zbiórce makulatury, nakrętek, baterii, odpadów elektrycznych i elektronicznych w naszym przedszkolu. Wszystkie przedszkolaki cieszyły się, że mogły przysłużyć się do zdrowia naszej planety.

.

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Sprzątanie Świata
17/18 GR III SPRZĄTANIE ŚWIATA
17/18 GR VI SPRZĄTANIE ŚWIATA

Bajka Przygody wesołego Psiuńcia 17/18

  

Bajka pt. ,,Przygody wesołego Psiuńcia"

25.09.2017r. 

Dnia 25 września gościliśmy w naszym przedszkolu artystów z największego w Polsce objazdowego Teatru Lalek PINOKIO.

Bajka opowiada o małymi misiu, który spotyka na swej drodze wesołego pieska. Miś bardzo chce go zatrzymać chodź tata jest temu przeciwny. Pojawia się przebiegły lis, przez którego misie wpadają w kłopoty. Jednak z kłopotów wybawia ich piesek, a tata przekonuje się do uczynnego pieska i pozwala go zatrzymać. Odtąd miś Tymoteusz może bez przeszkód cieszyć się z przyjaźni z pieskiem Psiuńciem. Spektakl przygodowy z dużą ilością muzyki, który dzieci obejrzały z wielkim zainteresowaniem.

 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr IV KUBUSIE Bajka Przygody wesołego Psiuńcia
17/18 Gr.II Krasnale Teatrzyk ,,Przygody wesołego Psiuńcia''

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

20.09.2017r.

 

Tego dnia wszystkie przedszkolaki wraz z paniami świętowały z okazji swojego święta na placu przedszkolnym przy rytmach muzyki Disco. Dzieci powitane zostały przez panie, które uświadomiły im ich rangę w społeczeństwie i przyszłości. Dzieci natomiast cieszyły się z faktu bycia przedszkolakiem i dzieliły się swoimi wypowiedziami - dlaczego lubią chodzić do przedszkola. Panie złożyły dzieciom najserdeczniejsze życzenia i zaprosiły do wesołej zabawy z animatorką zabaw Panią Agnieszką. Wszyscy świetnie się bawili, niezapominając o kolorowych przebraniach, które wprowadzały w atmosferę zabawy i dobrego humoru.

 

Wszystkiego najlepszego

dla naszych przedszkolaków!

Wielu radosnych chwil wypełnionych zabawą i nauką,

samych sukcesów i aby każdy dzień,

spędzony wśród kolegów i koleżanek

był pełen uśmiechu!

- Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i obsługa

 

Zobacz zdjęcia w galerii

17/18 Gr II Krasnale Dzień Przedszkolaka
17/18 Gr IV KUBUSIE Dzień Przedszkolaka
17/18 GR VI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

info zebranie

 OGŁOSZENIE!

Dnia 07 września 2017r. odbędzie się zebranie z rodzicami:
 
- o godzinie 16.00 dla rodziców dzieci 3 i 4 letnich
- o godzinie 17.00 dla rodziców dzieci 5 i 6 letnich

Po zebraniu ogólnym odbędą się zebrania w grupach.